Zeiss Vision Center

Zeiss Vision Center
Latvija
Zeiss Vision Center Logotype

Briļļu lēcu klājums acu aizsardzībai: ko par to ir svarīgi zināt

Mēs esam parūpējušies par to, lai jūs acis tiktu pasargātas no visa veida kaitīgajiem gaismas stariem – ultravioletajiem (UV), zilās gaismas un saules atspīdumiem. Mūsu daudzveidīgajā piedāvājumā ir gan zilo gaismu bloķējošās brilles, gan fotohromās briļļu lēcas un optiskās saulesbrilles – lai uzturēšanās iekštelpās un ārā būtu ne tikai droša, bet arī patīkama! 

ZEISS BlueGuard

Saudzīgākais jūsu acīm. Vairāk aizsardzības, mazāk atspīdumu.

Bloķē potenciāli kaitīgo zilo gaismu.

Nodrošina pilnīgu aizsardzību pret UV starojumu.

ZEISS PhotoFusion X
Vēlaties skaidras lēcas un saulesbrilles vienā briļļu pārī? Paštonēšanas tehnoloģija apvienojumā ar zilās gaismas aizsardzību padara šo briļļu klājumu par visas diennakts un dažādu gaismu aizsargājošām lēcām.
ZEISS UVProtect
Ar ZEISS jūs saņemsiet pilnīgu UV aizsardzību bez maksas. ZEISS UVProtect tehnoloģija ir caurspīdīgo lēcu standarta pārklājums. Tā absorbē kaitīgos UV starus līdz pat 400 nm, pirms tie sasniedz acis.
ZEISS optiskās saulesbrilles
Optiskās saulesbrilles ar ZEISS lēcām. ZEISS saulesbriļļu lēcu toņus un pārklājumus var jaukt un saskaņot, lai nodrošinātu skaidru redzi, aizsardzību un stilu, neatkarīgi no tā, ko plānojat darīt ārā.
ZEISS brļļu Blueguard lēcas klājums acu aizsardzībai

ZEISS BlueGuard

Saudzīgākais jūsu acīm. Vairāk aizsardzības, mazāk atspīdumu.

Ikdienā arvien vairāk laika tiek pavadīts pie digitālajām ierīcēm. Neatkarīgi no tā, kur atrodamies, mēs strādājam, mācāmies un iepērkamies tiešsaistē. Šajā jaunajā dzīvesveidā paļaujamies uz savām acīm vairāk nekā jebkad agrāk. Tas nozīmē, ka tās tiek pakļautas ne tikai saules izstarotajai potenciāli kaitīgajai zilajai gaismai, bet arī mākslīgi radītajai zilajai gaismai. Esiet gatavi jaunās ikdienas izaicinājumiem, pasargājot acis ar ZEISS BlueGuard briļļu lēcām. Zilās gaismas brilles ir radītas tā, lai novērstu digitālo ierīču izraisītu acu nogurumu un neradītu zili violeto atspīdumu, kas var būt traucējošs darbā ar datoru. 

Kas ir zilā gaisma?

Tas ir zilais gaismas spektrs, ko izstaro ne tikai saule, bet arī gandrīz visu moderno digitālo ierīču ekrāni un LED spuldzes. Cilvēks nespēj kontrolēt redzamās zilās gaismas plūsmu acī, tāpēc tās pārmērīgs daudzums var izraisīt acu nogurumu, neskaidru redzi, ietekmēt miega režīmu un pat radīt nervu sistēmas traucējumus. 

Zilā gaisma pati par sevi nav kaitīga, ja tā tiek uzņemta optimālā daudzumā, tomēr mūsdienās šī robeža ir tik trausla, ka ir sarežģīti definēt precīzu tās pieļaujamo devu. Turklāt, ņemot vērā mūsu dzīvesveidu, kurš vairs nav iedomājams bez dažādu tehnoloģiju izmantošanas, ir jārod arvien jauni risinājumi, kā zilās gaismas kaitīgumu ievērojami samazināt. Vēl viena no iespējām, kā to panākt, ir zilās gaismas filtra iestatīšana viedtālrunī, kas var palīdzēt samazināt redzes slodzi un diskomfortu. Tāpat neaizmirstiet arī par regulāru acu atpūtināšanu. Ik pēc 20 minūtēm novērsieties no monitora ekrāna, lai 20 sekundes palūkotos tālumā un vēl 20 – tuvumā (pēdu attālumā). Pēc 4 nostrādātām stundām pie datora ir nepieciešams vismaz 30 minūšu pārtraukums un izkustēšanās.

Ieguvumi

Zilās gaismas bloķējošās brilles  saudzīgākais jūsu acīm – veidotas tā, lai mazinātu digitālo ierīču izraisītu acu nogurumu un diskomfortu. Paredzētas lietošanai ikdienā un īpaši tiem, kas daudz laika pavada pie digitālo ierīču ekrāniem.

Labāka aizsardzība – brilles ar zilās gaismas filtru bloķē potenciāli kaitīgo zilo gaismu un nodrošina pilnīgu aizsardzību pret UV starojumu.

Mazāk atspīdumu – tiek nodrošināta skaidrāka redzamība, jo uz briļļu lēcām ir mazāk redzams brīžiem tik ļoti kaitinošais un traucējošais digitālo ierīču radītais zilās gaismas atspīdums.

Brilles pret zilo gaismu – cena

Briļļu cena ir atkarīga no lēcu un ietvara veida, kā arī vēl citiem būtiskiem faktoriem. Tāpat tiek ņemtas vērā katra cilvēka personīgās vēlmes, vajadzības un iespējas.

ZEISS Photo Fusion X briļļu lēcas

ZEISS PhotoFusion X

Perfekts sniegums: Ātrums X toņa intensitāte X dzidrums X aizsardzība

Ātrāk tonējas. Ātrāk kļūst caurspīdīga.

  • Briļļu lēca kļūst caurspīdīga līdz pat 2,5 reizes ātrāk nekā labi zināma zīmola jaunākās paaudzes fotohromā lēca.
  • Lēca kļūst caurspīdīga līdz pat 80% ātrāk nekā iepriekš.
  • Briļļu lēca notonējas līdz pat 60% ātrāk nekā iepriekš.
  • Tikai 15 sekunžu laikā spēj nodrošināt efektīvu aizsardzību pret atspīdumiem.

Saulesbriļļu līmeņa tonis ārpus telpām tikpat tumšs vai tumšāks nekā iepriekš

Unikāla aizsardzība no zilās gaismas un UV starojuma.

  • Tagad no ZEISS BlueGuard lēcu materiāla.
  • Bloķē līdz 50% potenciāli kaitīgās zilās gaismas iekštelpās un līdz 94% ārpus telpām, kad tas ir pilnībā notonējies.
  • Pilna UV aizsardzība līdz 400 nm vienmēr – telpās un ārpus tām,  fotohromās lēcas ir caurspīdīgas vai notonētas.

Perfekts dzidrums iekštelpās. Visi ZEISS PhotoFusion X lēcu toņi iekštelpās ir pilnībā dzidri, spējot nodrošināt līdz pat  94 % gaismas caurlaidības.

Šāds briļļu lēcu klājums acu aizsardzībai ir ļoti būtisks, lai pasargātu acs struktūru no bojājumiem.

Fotohromās briļļu lēcu – cenas ir ļoti atšķirīgas. Kopējo gala cenu veido izvēlētās briļļu lēcas, klienta individuālās redzes nepieciešamības un velmes.

ZEISS brļļu uvp lēcas klājums acu aizsardzībai

ZEISS UVProtect


Aizsardzība pret sauli – arī ar caurspīdīgām lēcām.

Jā, ir iespējams nodrošināt pilnvērtīgu aizsardzību pret kaitīgajiem starojumiem, tajā skaitā zilās gaismas, arī ar caurspīdīgām briļļu lēcām! 

ZEISS UVProtect tehnoloģija absorbē kaitīgos UV starus līdz 400 nm, pirms tie sasniedz acis. ZEISS caurspīdīgās briļļu lēcas ar UV aizsardzību aizsargā acis tikpat efektīvi kā augstākās kvalitātes saulesbrilles. Turklāt tā kā šīs brilles ir caurspīdīgas, tās ir piemērotas lietošanai darbam ar datoru vai kādām citām viedierīcēm. Arī šāda veida briļļu lēcu klājums acu aizsardzībai ir optimāls risinājums savas redzes saudzēšanai un saglabāšanai.

ZEISS saules lēcas

ZEISS optiskās saulesbrilles

Tonētas briļļu lēcas modei, funkcionalitātei, bet ne tikai.

Mūsu piedāvājumā ir arī saulesbriļļu lēcas. No klasiskām krāsām līdz saulesbrillēm, kas reaģē uz gaismu, vai polarizētām lēcām sportiskākiem tipiem – mēs piedāvājam ļoti daudz iespēju, lai nodrošinātu pēc iespējas kvalitatīvāku redzi, dāvātu komfortu un aizsardzību ārpus telpām. Izvēlieties personalizētas optiskās saulesbrilles no ZEISS. Mēs izstrādāsim jums atbilstošas optiskās briļļu lēcas, kuras ievietot tieši jūsu izvēlētajās saulesbrillēs.

Ja negribat izvēlēties starp aizsardzību no saules un skaidru redzi, kā arī vēlaties redzēs skaidri tieši ar savām mīļākajām saulesbrillēm, izvēlieties tieši jums piemērotas un personalizētas optiskās saulesbrilles. Mēs izstrādāsim optiskās briļļu lēcas, kuras būs iespējams ievietot tieši jūsu izvēlētajās saulesbrillēs.

Optiskās saulesbrilles ir iespējams izgatavot arī sporta brillēm.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc sportot nav ieteicams bez brillēm, ir drošība. Piemēra, orientēšanās vai skriešanas laikā, kad ātri jāatrod ceļš, steigā un bez brillēm var nepamanīt bīstamus šķēršļus, kas var rezultēties nopietnu traumu gūšanā. Tieši šī iemesla dēļ ir vērts meklēt risinājumu. Atcerieties, ka neatkarīgi no tā, ar kādu sporta veidu nodarbojaties, redze ir ļoti svarīga un bez brillēm sportot nav droši. Jebkurā sporta veidā ir jāspēj saskatīt detaļas, lai spēle norisinātos pietiekoši raiti, tādēļ polarizētās brilles pavisam noteikti ir lieliska izvēle. Tāpat arī polarizētās brilles autovadītājiem ir nepieciešamas drošai un patīkamai spēkrata vadīšanai. Tās samazina atspīdumus no dažādām horizontālām virsmām – mašīnas paneļa, ūdens, mitra asfalta u. c. Šīs brilles ir piemērotas ne vien aktīvā dzīvesveida piekritējiem un auto vadītājiem, bet arī lietošanai ikdienā – kaut vai pastaigājoties pa pilsētu.

Briļļu lēcu klājums acu aizsardzībai ir ļoti būtisks jebkuros apstākļos un situācijās. Parūpējies par savu redzes veselību, izvēloties kvalitatīvas un pasaulē atzītas briļļu lēcas – viss nepieciešamais Tavai acu labsajūtai un komfortam!