Zeiss Vision Center

Zeiss Vision Center
Latvija
Zeiss Vision Center Logotype

Par mums

Brīdis, kad Jūs ieraugāt to, ko neredzējāt līdz šim, ir tas brīdis, kura dēļ mēs strādājam.
Zeiss Vision Center Tirdzniecības Centrā Akropole Alfa

Pieredze

ZEISS ir vairāk nekā 175 gadu pieredze optikas nozarē, un šobrīd zīmols turpina attīstīties un strādāt, piedāvājot jaunāko tehnoloģiju iedvesmotu redzes pārbaudi un individuāli pielāgotu optisko lēcu izgatavošanu.

ZEISS VISION CENTER ir oficiālais ZEISS zīmola pārstāvis Latvijā kopš 2014. gada un vieta, kur izcilais zīmols ZEISS satiek izcilu zīmolu brilles.

ZEISS ir vadošais Vācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas optikas un optoelektronikas nozarē. Zīmols klientiem vēlas dot tikai precīzāko un labāko optiku redzēšanai un radīšanai, tāpēc uzņēmums ražo ne tikai optikas produktus redzes korekcijai, bet arī foto un video kameru lēcas, kā arī medicīnai un mikroķirurģijai nepieciešamās lēcas un citus produktus.

Kvalitāte

Augstā precizitāte un nevainojamā kvalitāte padara ZEISS par uzticamu un klientiem piemērotu zīmolu. Ikviens produkts pirms tirdzniecības tiek īpaši pārbaudīts un netiek pārdots, ja nav sasniedzis 100% lēcas dzidrumu, kas atbilst ZEISS augstajiem ražošanas kvalitātes standartiem. Zīmola galvenās vērtības ir drošība, nemainīga kvalitāte, inovācijas, stabilitāte un individuāla pieeja. Šīs vērtības pastāv jau no pašiem pirmsākumiem – 1846. gada, kad uzņēmums tika dibināts, – līdz pat mūsdienām.

Ar ZEISS optikas produktiem ir filmētas vairākas slavenas Holivudas filmas, 80% mikročipu ir saražoti, izmantojot ZEISS optisko litogrāfiju, turklāt arī pirmā fotogrāfija uz Mēness uzņemta, izmantojot tieši ZEISS foto lēcu. Šie ir tikai daži no izcilās kvalitātes rādītājiem, kas pierāda, ka ZEISS ir viens no vadošajiem zīmoliem savā nozarē. Un ticiet – kvalitāte un pieprasījums nav mainījies līdz pat mūsdienām.

ZEISS zīmola produktu kvalitāte nav apšaubāma, un ilgo gadu pieredze ir pierādījusi to uzticamību gandrīz visā pasaulē. Ne velti ZEISS nav zaudējis pieprasījumu un kvalitāti vairāku gadsimtu garumā! Lai izmēģinātu kādu no ZEISS piedāvātajiem produktiem, mēs iesakām veikt redzes pārbaudi, lai varētu noteikt piemērotāko lēcu un piemeklētu atbilstošākos ietvarus katra klienta vajadzībām.

ZEISS VISION CENTER

Tā ir nebijusi pieredze, rūpēs par Jūsu acīm!
Pieteikties vizītei