Zeiss Vision Center

Zeiss Vision Center
Latvija
Zeiss Vision Center Logotype

Ofisa lēcas – skaidrai redzei un acu komfortam

No lasīšanas brillēm un progresīvajām brillēm līdz briļļu lēcām, kas paredzētas iekštelpām: jaunās ZEISS ofisa lēcas.
Ofisa lēcas

Nav noslēpums, ka lielāko daļu dienas un sava laika pavadām pie viedierīcēm – veicot darba pienākumus, mācoties un ne reizi vien – arī izklaidējoties. Ilgstoša atrašanās pie datora un lūkošanās tā ekrānā var ietekmēt mūsu pašsajūtu un, protams, arī redzes veselību, īpaši tad, ja netiek izmantotas speciālās brilles darbam ar datoru ar zilās gaismas filtru. 

No lasīšanas un progresīvajām brillēm līdz briļļu lēcām, kas paredzētas iekštelpām: tādas ir jaunās un kvalitatīvās ZEISS ofisa lēcas. Noskaidrojiet, kādēļ šādas briļļu lēcas ir vērts iegādāties un kādus ieguvumus mūsu redzes veselībai tās var sniegt! 

Mūsdienīgas brilles mūsdienīgiem cilvēkiem

Mūsdienās tiek meklēti arvien jauni risinājumi, kā uzlabot cilvēka dzīves kvalitāti. Viens no tādiem ir arī speciālās datorbrilles. Taču, ar ko tās ir tik īpašas un kā atšķiras no klasiskajām?  

Būtībā ar šo briļļu palīdzību ir iespējams ne tikai lasīt 40 centimetru attālumā, bet ar tām ir arī ērti skatīties un kvalitatīvi redzēt rokas stiepiena attālumā vai tālāk. Tādā veidā tiek nodrošināts plašāks redzes diapazons, pateicoties tam, ka briļļu lēcas augšējā daļā stiprums ir mazāks par to, kāds tas ir apakšējā daļā. Pamatā skaidra redze tiek nodrošināta, lūkojoties caur lēcas augšējo daļu, savukārt gadījumā, ja ir nepieciešams saskatīt kādas sīkākas detaļas vai burtiņus, tiek izmantota lēcas apakšējā daļa. 

Šāda veida ofisa brilles ir piemērotas cilvēkiem vecumā no 40 līdz 45 gadiem, jo nav jāiegādājas divi atsevišķi redzes korekcijas palīglīdzekļi, turklāt nevajag uztraukties arī par to, ka brilles varētu būt nepiemērotas (ar pārāk lielām dioptrijām). Vēl labākam rezultātam un augstākam komfortam, iesakām iegādāties tādas datora brilles, kuru lēcām ir zilās gaismas aizsarg filtrs. 

Vēl ofisa lēcas ir radītas tam, lai rūpētos par mūsu labsajūtu un dzīves kvalitāti, tādēļ, nēsājot šādas brilles, redzes muskuļi netiek sasprindzināti, līdz ar to netiek izjusts nekāda veida diskomforts, t. sk. galvassāpes, acu nogurums un cita simptomātika. Tas, nenoliedzami, ir vērtīgs ieguldījums jūsu veselībā un labsajūtā.

Kāpēc izvēlēties ZEISS ofisa briļļu lēcas?

Mēs esam par kvalitāti un mums patiesi rūp Tava redzes veselība, tāpēc saviem klientiem piedāvājam tikai pašu labāko – inovatīvākos risinājumus, kuru efektivitāte un ieguvumi ir pasaulē atzīti un klīniski pierādīti. 

Pielāgots risinājums sniedz lietotājiem asu, skaidru redzi trīs darba attālumos, balstoties uz lietotāja individuālajām vajadzībām:
  1. lasīšana,
  2. darba vietas attālums,
  3. telpas attālums.
Ietekme uz ķermeņa pozu:
  1. tiek saglabāta dabiskā galvas un kakla poza;
  2. tiek nodrošināts komforts visas dienas garumā.
Lietotāja ieguvumi:
  1. skaidra redze gan tuvumā, gan vidēja darba attālumā ar plašu skaidras redzes zonu.
  2. atslābināta redze, strādājot pie datora, kā arī veicot jebkādas citas aktivitātes tuvumā un vidējā attālumā.
  3. komfortabla galvas un ķermeņa poza.
  4. tuvuma un vidējās zonas attālums pielāgots katra briļļu lietotāja personīgajām vajadzībām.

Lai iegādātos piemērotāko redzes korekcijas palīglīdzekli, vispirms noteikti ir jādodas pie kāda no speciālistiem – oftalmologa jeb acu ārsta vai optometrista, kurš veiks redzes pārbaudi, novērtēs tās vispārējo veselības stāvokli, sniegs ieteikumus redzes saglabāšanai, kā arī nepieciešamības gadījumā izrakstīs atbilstošo redzes korekcijas palīglīdzekli. 

Pēcāk jau varat internetā sameklēt nepieciešamo informāciju, izmantojot, piemēram, atslēgvārdu “darbam ar datoru vai ofisa brilles”, lai uzzinātu vairāk par citu cilvēku pieredzi konkrēto briļļu vai zīmola izvēlē. Taču viennozīmīgi šajā jautājumā ir iespējams lūgt padomu arī redzes veselības speciālistam, kurš ieteiks vislabāko risinājumu. 

Ofisa lēcas ir lielisks risinājums ikvienam, kuram nākas pavadīt daudz laika pie viedierīču ekrāniem. Rūpējieties par savas redzes veselību, izvēloties kvalitatīvas, mūsdienīgas un pārbaudītas briļļu lēcas. Dodiet priekšroku izcilajam zīmolam ZEISS – ar patiesām rūpēm par jūsu acīm!