Zeiss Vision Center

Zeiss Vision Center
Latvija
Zeiss Vision Center Logotype
Acs ikona

Kvalitatīvas briļļu lēcas: ikvienai gaumei, vajadzībām un iespējām

Viens no efektīvākajiem veidiem, kā koriģēt tuvredzību un tālredzību, ir, nēsājot optiskās brilles. Taču, lai šis redzes korekcijas palīglīdzeklis spētu atrisināt redzes problēmas, ir jāizvēlas atbilstošās lēcas. Mūsu briļļu lēcas ir radītas, sniedzot saviem klientiem vislabāko.

Optometrists izklāsta redzes pārbaudes rezultātus klientam Zeiss Vision Centrā

Ceļvedis atbilstošāko briļļu izvēlē

Primāri būtu svarīgi doties pie redzes speciālista, piemēram, optometrista, kurš veiks redzes pārbaudi, novērtēs vispārējo acs veselības stāvokli, kā arī ieteiks visatbilstošāko redzes korekcijas palīglīdzekli. Tieši tāpēc iesakām plānot briļļu iegādi tikai tad, kad ir izrakstīta speciālista recepte, jo tajā būs norādīts, kāda stipruma briļļu lēcas briļļu lēcas jums ir nepieciešamas. Lēcas fokusa attālums jeb optiskais stiprums tiek noteikts vizītes laikā.

Tāpat izvēloties brilles, uzmanība jāpievērš arī ietvara formai un materiālam, lai tas saskanētu ar jūsu koptēlu. Nepieciešamības gadījumā mūsu zinošie un atsaucīgie konsultanti palīdzēs izvēlēties vislabāko risinājumu, ņemot vērā jūsu vēlmes, vajadzības un iespējas.

Briļļu lēcu veidi

Brillēm ir jāpilda viena vissvarīgākā funkcija – jānodrošina asa redze. Pateicoties mūsdienu risinājumiem un tehnoloģiskajām iespējām, tiek piedāvātas dažādas briļļu lēcas, ar kuru palīdzību ir iespējams uzlabot savu dzīves kvalitāti.

Viena stipruma jeb monofokālā lēca

Tas nozīmē, ka ar šādām brillēm ir iespējams koriģēt vienu no redzes nepilnībām – tuvredzību vai tālredzību. Mūsu piedāvājumā ir vairāki monofokālie redzes korekcijas palīglīdzekļi. Piemēram, ZEISS ClearView lēca nodrošina vidēji par 3 reizēm lielāku skaidras redzes lauku, kā arī tā ir par 16 % plānāka, salīdzinot ar ZEISS Finished Single Vision. Spējam piedāvāt risinājumu arī bērniem, kuriem ir radusies vajadzība pēc brillēm. ZEISS SmartLife Young ir radītas, pielāgojoties tieši bērna acs anatomijai un aktīvajam dzīves ritmam. Tās var lietot, sākot no 6 gadu vecuma. Vēl kas ir būtiski – lēcā ir iestrādāta aizsardzība pret kaitīgo ultravioleto (UV) starojumu.

Progresīvā lēca
Pretēji monofokālajai, šī lēca spēj nodrošināt asu redzi, vienlaicīgi lūkojoties gan tuvumā, gan tālumā. ZEISS SmartLife ir mūsu inovatīvākais produkts, kas izstrādāts cilvēkiem ar aktīvu un dinamisku dzīvesveidu. Pateicoties inovatīvai optikai, acs daudz ātrāk spēj adaptēties pie jaunajām brillēm. Vajadzība pēc šāda veida brillēm parasti ir cilvēkiem, kuri sasnieguši 40+ gadus, kad iestājas presbiopija jeb ar vecumu saistīta redzes pasliktināšanās.
Pretnoguruma lēca
Daudz laika pavadot pie datora, samazinās ne tikai produktivitāte, bet nogurst arī acis un rodas diskofmorts. Viens no šādu briļļu galvenajiem mērķiem ir atvieglot redzes noslodzi. Lēcas optiskais stiprums tās lejasdaļā ir samazināts tiem, kam ir tuvredzība, bet palielināts tālredzības gadījumā. Lēca ir izstrādāta tā, lai tā pielāgotos sejas anotomijai.
Ofisa lēca
Daudz laika pavadot pie datora, samazinās ne tikai produktivitāte, bet nogurst arī acis un rodas diskofmorts. Viens no šādu briļļu galvenajiem mērķiem ir atvieglot redzes noslodzi. Lēcas optiskais stiprums tās lejasdaļā ir samazināts tiem, kam ir tuvredzība, bet palielināts tālredzības gadījumā. Lēca ir izstrādāta tā, lai tā pielāgotos sejas anotomijai.

Ne mazāk būtiski ir pievērst uzmanību briļļu lēcu pārklājumam, jo tas var pasargāt mūsu acis, piemēram, no kaitīgajiem UV stariem un zilās gaismas, ko izstaro ne tikai viedierīču ekrāni, bet arī LED spuldzes. Mūsu klāstā ir dažāda veida risinājumi, kas sniegs jūsu acīm tikai vislabāko:

  • ZEISS BlueGuard – ar mazāku atspīdumu, bloķē potenciāli kaitīgo zilo gaismu, kā arī nodrošina aizsardzību pret UV;
  • ZEISS PhotoFusion X – paštonējošā tehnoloģija apvienojumā ar zilās gaismas aizsargfiltru visas diennakts garumā rūpēsies par jūsu redzes aizsardzību;
  • ZEISS UVProtect – spēja absorbēt kaitīgo UV starojumu līdz pat 400 nm – pirms vēl tie ir sasnieguši acis;
  • ZEISS optiskās saulesbrilles – lielisks risinājums skaidras redzes saglabāšanai un tās aizsardzības nodrošināšanai. Pieejami vairāki lēcu toņi.
ZEISS Pretnoguruma lēcas

Briļļu izgatavošana – cenas

Briļļu lēcu cenas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, to veida, pārklājuma, ietvara, personīgām vēlmēm, vajadzībām un vēl citiem. Ja ir nepieciešams personalizēts risinājums, jārēķinās, ka briļļu cena būs augstāka, tomēr vienlaikus ir jāņem vērā, ka tā ir vērtīga investīcija savā veselībā un labbūtībā.

Briļļu lēcas ir vissvarīgākais aspekts, kam pievērst uzmanību, iegādājoties šo redzes korekcijas palīglīdzekli. Izvēlieties pārbaudītas un uzticamas vērtības – zīmolu ZEISS, kam ir vairāk nekā 175 gadu pieredze optikas nozarē.

Biežāk uzdotie jautājumi par briļļu lēcām

Jā, piedāvājam šādu iespēju, taču ir jābūt briļļu receptei.

Jā, ir iespējams. Redzes pārbaudei var pierakstīties pa tālruni vai tiešsaistē, aizpildot pieteikuma formu. 

Jā, ja vēlaties, lai jūsu redze būtu asa gan tuvumā, gan tālumā. Otra alternatīva ir kontaktlēcas.