Zeiss Vision Center

Zeiss Vision Center
Latvija
Zeiss Vision Center Logotype

Mūsu optikas saloni

ZEISS VISION CENTER

T/C Akropole Alfa

Darba laiks

P: 10:00 – 21:00
O: 10:00 – 21:00
T: 10:00 – 21:00
C: 10:00 – 21:00
P: 10:00 – 21:00
S: 10:00 – 21:00
Sv: 10:00 – 21:00

Piesakies vizītei
+371 22724555
ZEISS VISION CENTER

T/C Spice

Darba laiks

P: 10:00 – 21:00
O: 10:00 – 21:00
T: 10:00 – 21:00
C: 10:00 – 21:00
P: 10:00 – 21:00
S: 10:00 – 21:00
Sv: 10:00 – 21:00

Piesakies vizītei
+371 26314004


ZEISS optikas veikali: redzes kvalitātes garants

Rūpes par acu un redzes veselību ir ļoti būtiskas, sākot jau no mazotnes. Regulāra acu ārsta vai optometrista apmeklēšana ļauj identificēt redzes traucējumus, lai jau savlaicīgi rastu visoptimālākos risinājumus to attīstības riska mazināšanai nākotnē.

ZEISS zīmola pamatā – sociālā atbildība 

ZEISS ir vadošais Vācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas optikas un optoelektronikas nozarē darbojas jau vairāk nekā 175 gadus, un ir nemainīgs tirgus līderis. Uzņēmumu pavisam noteikti raksturo bezkompromisa kvalitāte, ko atzinīgi novērtē miljoniem klientu visā pasaulē. Uzņēmuma vērtības ir: drošība, nemainīgi augsta kvalitāte, inovācijas, stabilitāte, individuālas pieejas nodrošināšana ikvienam klientam. 

Lai gan ZEISS ir atpazīstams optikas nozarē, tomēr tā produkcijas klāsts neaprobežojas tikai ar redzes korekcijas palīglīdzekļiem. Tiek ražotas foto un video kameru lēcas, kā arī medicīnai nepieciešamās ierīces.

Turklāt uzņēmums darbojas saskaņā ar sociālās atbildības un ilgtspējas principiem, radot videi draudzīgus produktus un risinājumus. Tā mērķis ir līdz 2025. gadam kļūt par oglekļa neitrālu uzņēmumu. 

Pašreiz mums ir divi optikas veikali Rīgā, kas atrodas t/c “Akropole Alfa” un t/c “Spice”, kas ir atvērti katru dienu – no plkst. 10.00 līdz 21.00. Optikas saloni ir vieta, kur tiek veikta kvalitatīva un visām mūsdienu prasībām atbilstoša redzes pārbaude gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tās laikā optometrists veic arī acs spiediena mērīšanu un nepieciešamības gadījumā izraksta redzes korekcijas palīglīdzekļa – briļļu vai kontaktlēcu – recepti. Piedāvājam arī veikt padziļināto redzes pārbaudi, pārbaudot acs tīklenes audus. Ikviens pacients vizītes noslēgumā saņem konsultanta slēdzienu ar rekomendācijām turpmākai savas redzes veselības saglabāšanai. 

Mūsu optikas veikali ikvienam sniedz iespēju pierakstīties vizītei elektroniski, izvēloties sev ērtāko laiku un datumu. 

ZEISS optikas salons: labākā vieta, kur veikt redzes pārbaudi

Optikas salonos tiek nodrošināta līdz šim vēl nebijusi pieredze un rūpes par jūsu redzi, pateicoties jaunāko tehnoloģiju iedvesmotai redzes pārbaudei apvienojumā ar precizitāti un ilggadēju pieredzi optikas nozarē. Iegūstot redzes pārbaudes rezultātus, spējam piedāvāt vislabāko risinājumus – gan individuāli izgatavotas, gan pielāgotas briļļu lēcas atbilstoši katra redzes īpatnībām, vēlmēm, vajadzībām un ikdienas dzīves ritmam. 

Optikas veikals mūsdienu cilvēku prasībām un vajadzībām

Mūsu optikas veikali apvieno tikai pašu labāko, iedvesmojoties no vispasaules optikas nozares tehnoloģijām. Pie mums ir pieejamas ne tikai kvalitatīvas briļļu lēcas, bet arī ekskluzīvas dizaineru briļļu ietvaru kolekcijas. Atcerieties, ka briļļu ietvars ir gan funkcionāls, gan arī var kalpot kā lielisks un gaumīgs aksesuārs sava koptēla papildināšanai un akcentēšanai. Ietvari tiek izgatavoti gan no titāna, kas nodrošina ilgmūžību un mazāku deformācijas risku, gan arī no plastikāta.

Mūsu optikas centrs ir vieta, kur var iegādāties arī stilīga saulesbrilles un kontaktlēcas, tā nodrošinot izcilas rūpes par redzes veselību apvienojumā ar labāko izvēli. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā mūsu kompetentie un zinošie konsultanti vienmēr ir gatavi palīdzēt, lai jums rastu vislabāko risinājumu. 

ZEISS ražotās lēcas ir veidotas tā, lai tās būtu piemērotas jebkurai dzīves situācijai un vecumam. Turklāt pilnīgi visām lēcām ir 100 % UV filtrs, lai pasargātu jūsu acis no nelabvēlīgā starojuma, uzturoties ārpus telpām. 

ZEISS optikas veikali – viss jūsu redzes veselībai. Izvēlieties mūsdienu prasībām atbilstošas rūpes par acu veselību un tādus redzes korekcijas palīglīdzekļus, kas uzlabo ne vien dzīves kvalitāti, bet papildina jūsu tēlu un izceļ personību!