Zeiss Vision Center

Zeiss Vision Center
Latvija
Zeiss Vision Center Logotype

Mūsdienīga redzes pārbaude ZEISS redzes centros

Rūpes par mūsu redzes un acu veselību ir būtiskas visos vecumposmos – sākot jau no piedzimšanas brīža, kad neonatalogs jeb bērnu ārsts turpat dzemdību zālē novērtē zīdaiņa acu vizuālo izskatu. Taču par redzi ir jārūpējas visa mūža garumā.

Tieši redzes pārbaude ir tā, ar kuras palīdzību var ne tikai diagnosticēt kādas redzes nepilnības vai patoloģijas, bet arī objektīvi novērtēt acu veselības stāvokli un pat noteikt iespējamo slimību attīstības risku nākotnē, lai to jau savlaicīgi novērstu. 

Optometrija ir patstāvīga, ar likumu un noteikumiem regulēta, veselības aprūpes profesija ar noteiktām prasībām pret profesionālo izglītību. Tā nodarbojas ar redzes izpēti, tās defektu diagnostiku, acu veselības novērtēšanu, kā arī ar redzes korekciju un rehabilitāciju. Nereti redzes traucējumi tiek novērsti 95% gadījumu, un cilvēks var turpināt pilnvērtīgi dzīvot. 

Ja nav nekādu sūdzību vai slimību, bērni (vecāki par 16 gadiem) un pieaugušie uz redzes pārbaudi var doties reizi divos gados. Citkārt redzes speciālistu ir ieteicams apmeklēt katru gadu. 

Mūsdienīgas rūpes par jūsu acu veselību

Viena no šī gadsimta būtiskākajām priekšrocībām ir straujā tehnoloģiju attīstība itin visās nozarēs un tajā skaitā – arī veselības aprūpē. Sekojot līdzi aktuālākajām pasaules tendencēm, spējam saviem klientiem nodrošināt pilnvērtīgu acu diagnostiku. Vizīte ietvaros optometrists dalīsies vērtīgos ieteikumos par to, kā saglabāt savu redzes veselību ikdienā.

Esam gandarīti, ka varam dalīties ZEISS pieredzē ar ikvienu, jo ZEISS Vision Center Latvija – tā ir nebijusi pieredze un rūpes par jūsu acīm!

Jaunāko tehnoloģiju iedvesmota redzes pārbaude, premium kvalitāte, precizitāte un gadiem ilga pieredze optikas nozarē.
Izmantojot īpašās ZEISS redzes pārbaudes rezultātus, mums būs iespēja jums piedāvāt individuāli izgatavotas un pielāgotas briļļu lēcas tā, lai tās atbilstu jūsu redzes īpatnībām, kā arī tieši jūsu prasībām un ikdienas ieradumiem.

Redzes pārbaude tiek veikta t/c “Akropole Alfa” un “Spice” – katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00. Tai ir iespējams pieteikties, zvanot pa tālruni vai arī aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē, norādot sev vēlamo vizītes datumu un laiku. Redzes pārbaude internetā ir ērts risinājums mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā, jo pieteikšanās vizītei neaizņem vairāk par 5 minūtēm

Redzes pārbaude – cenas

Plānojot pieteikties vizītei, iespējams, aktuāls kļūst jautājums par to, cik maksā redzes pārbaude. Būtībā cena ir atkarīga no tā, kam tā ir jāveic – pieaugušajam vai bērnam. Vēl ir svarīgi zināt, vai tā ir pirmreizēja vai jau atkārtota konsultācija. Pirmreizēja konsultācija pieaugušajam maksā 40 EUR, bet bērniem – 32 EUR. Taču ar klienta karti, ko ir iespējams noformēt abos salonos, tiek piemērota atlaide. 

Redzes pārbaudes laikā tiek izrakstīta briļļu recepte, veikta acs spiediena mērīšana, kā arī pacients saņem konsultanta slēdzienu. Ja nepieciešams, ir iespējams pielaikot kontaktlēcas un veikt papildu izmeklējumus, piemēram, radzenes topogrāfiju mērījumus un sausās acs diagnostiku. Izmeklējumi tiek veikti, izmantojot mūsdienīgas ierīces – Biomikroskops, topogrāfu un vēl citas.  

Ieteikumi redzes saglabāšanai ikdienā

Būtiskākais priekšnosacījums acu un redzes veselības saglabāšanai, ir sabalansēts darba un atpūtas režīms, taču ne mazāk svarīga ir ergonomiska darba vide un atbilstošs apgaismojums.

Daži no ieteikumiem, kas nāk par labu mūsu redzei: 

  • atteikšanās no kaitīgajiem ieradumiem;
  • nodarbošanās ar fiziskajām aktivitātēm, ik dienas tām veltot vismaz 30 minūtes; 
  • optimāla ķermeņa svara uzturēšana. Liekais svars palielina cukura diabēta risku;
  • regulāra saulesbriļļu nēsāšana visu gadu, lai pasargātu savas acis no kaitīgajiem UV stariem; 
  • regulāra acu vingrojumu veikšana, lūkojoties tālumā, tuvumā un visos virzienos. 

 

Atcerieties, ka par redzes veselību ir jārūpējas gluži tāpat kā par ādu, matiem un visu ķermeni kopumā. Redzes pārbaude ir viens no labākajiem ieguldījumiem jūsu veselībā, jo tās laikā ir iespējams jau agrīni atklāt dažādas acu un redzes problēmas (t. sk. slimības), iespējami savlaicīgāk tās novēršot. Uzticiet rūpes par savu acu veselību profesionāļiem ar vairāk nekā 175 gadu pieredzi optikas nozarē! 

Piesakies redzes pārbaudei

Jūsu redze ir mūsu prioritāte! Pierakstieties redzes pārbaudei ērti un ātri kādā no mūsu optikas veikaliem. 

Biežāk uzdotie jautājumi par briļļu lēcām

Nē, diemžēl bezmaksas redzes pārbaude netiek nodrošināta. Taču, noformējot klienta karti, ir iespējams saņemt atlaidi līdz pat 15 EUR apmērā (atkarībā no izmeklējuma un vizītes veida).

Nē. Optometristi ir primārās aprūpes speciālisti, kas nodarbojas ar profesionālu acs un redzes sistēmas aprūpi, ieskaitot redzes optisko defektu korekciju, optisko materiālu izplatīšanu, acu slimību diagnostiku un aprūpi, kā arī redzes sistēmas rehabilitāciju. Savukārt oftalmologs jeb acu ārsts veic padziļinātu redzes un acu pārbaudi, kā arī ārstēšanā pielieto medikamentozo terapiju. Ja līdz šim būtiskas redzes izmaiņas nav novērotas, var doties uz profilaktisko vizīti pie optometrista.

Jā, šobrīd tiek veikta redzes pārbaude Rīgā, kādā no mūsu redzes saloniem, kas atrodas t/c “Akropole Alfa” un “Spice”.