Zeiss Vision Center

Zeiss Vision Center
Latvija
Zeiss Vision Center Logotype
Acs ikona

ZEISS progresīvās lēcas

Ar ZEISS SmartLife lēcām nav iespējams kļūdīties. Progresīvās lēcas jeb multifokālās lēcas nodrošina pilnvērtīgu un asu redzi visos attālumos, un ir lieliski piemērotas briļļu lietotājiem arī ar ļoti aktīvu un dinamisku dzīvesveidu.

Šīs ir mūsu labākās progresīvās lēcas jeb multifokālās lēcas, kuras var pielāgot klientu individuālajām vēlmēm, vajadzībām un aktivitātēm. Savukārt, ja daudz laika tiek pavadīts pie auto stūres, iesakām šim mērķim paredzētas briļļu lēcas ZEISS DriveSafe.

ZEISS Progresīvās lēcas Smartlife

ZEISS SmartLife

Progresīvās lēcas

Mūsu inovatīvākais produkts. Radīts mūsdienu cilvēkam ar dinamisku dzīvesveidu:

 • izstrādāts atbilstoši klienta ieradumiem un vajadzībām, ņemot vērā katra dzīvesveidu un vecumu; 
 • plašs skaidras redzes lauks visos attālumos un virzienos, vienmērīga pāreja uz lēcas perifēriju zonām. Šīs briļļu lēcas pielāgojam līdz pēdējai detaļai – perfektai redzei un ikdienas komfortam;
 • ātra un ērta acu adaptācija pie jaunajām brillēm, pateicoties inovatīvai optikai;
 • radītas, īpaši ņemot vērā biežās galvas un acu kustības, kas rodas, cilvēkiem lietojot digitālās ierīces un pastāvīgi esot kustībā;
 • augsta lēcas perifērijas optiskā kvalitāte dinamiskas redzes apstākļos;
 • samazinātas perifērās neskaidrās redzes zonas vidējā un tuvā attālumā;
 • piemērotas cilvēkiem pēc 40 gadu vecuma, kad parādās nepieciešamība koriģēt redzi gan tuvumā, gan tālumā.

Ir vairāku veidu ZEISS SmartLife progresīvās briļļu lēcas, kurās ir integrēti mūsdienīgākie tehnoloģiskie risinājumi: 

 • ZEISS SmartView tehnoloģija redzes komfortam visas dienas garumā;
 • ZEISS Luminance Design tehnoloģija, kas pielāgota acs zīlītes diametra izmaiņām atkarībā no vecuma;
 • ZEISS Digital Inside tehnoloģija – tuvuma zonas optimizācija ērtākai lasīšanai, izmantojot digitālās ierīces;
 • ZEISS Framefit tehnoloģija – iespēja pielāgot tuvuma zonas atrašanās vietu jebkuram ietvaram;
 • ZEISS Adaption Control tehnoloģija – ātrākai acs adaptācijai pie jaunās briļļu lēcas;
 • ZEISS face Fit tehnoloģija – briļļu lēcas, kas pielāgotas lietotāja sejas anatomijai;
 • ZEISS Individual fit tehnoloģija – pielāgošanās specifiskām ikdienas aktivitātēm;
 • ZEISS Intelligence Augmented Design tehnoloģija – pielāgošanās lietotāja individuālajām redzes vajadzībām.
ZEISS Progresīvās lēcas Drive Safe

ZEISS DriveSafe

Progresīvās lēcas

Visu dienu lietojamās lēcas komfortablai auto vadīšanai:

 • izstrādātas ērtai redzamībai, drošākai un komfortablākai braukšanai, īpaši naktī, krēslas apstākļos, samazina apžilbšanu no pretī braucošo automašīnu lukturiem un ielu apgaismojuma;
 • pielāgotas tāluma, vidējā attāluma zonām, samazinot nepieciešamību veikt horizontālas galvas kustības;
 • viegli mainīt fokusu starp odometru, spoguļiem un ceļu. Taču tām ir nedaudz mazākas tuvuma redzes lauks, salīdzinot ar standarta, progresīvajām lēcām;
 • tuvuma redzes zona tiek pielāgota ikdienas aktivitātēm;
 • iespējams lietot kopā ar ZEISS PhotoFusion X fotohromajām lēcām, kas dažās sekundēs kļūst par saulesbrillēm (šīs fotohromās lēcas aizsargā pret ultravioleto (UV) starojumu, tādēļ automašīnā tās nekļūst tumšas).

Lai auto vadīšanu padarītu pēc iespējas drošāku un ērtāku, briļļu lēcas ietver šādus risinājumus:

 1. ZEISS Luminance Design tehnoloģij pielāgojas acs zīlītes izmēra izmaiņām vāja apgaismojuma apstākļos;
 2. ZEISS DuraVision DriveSafe pārklājums samazina apžilbšanu līdz pat 64 %;
 3. ZEISS Drivesafe briļļu lēcu dizainā ietverta līdz pat 43 % lielāka vidējā attāluma redzes zona ātrākai fokusa maiņai, skatoties uz auto paneli un spoguļiem. Līdz 14 % lielāka tāluma redzes zona – plašākam redzeslaukam uz ceļu.

Vai briļļu lietošana pasliktina redzi? 

Nereti sabiedrībā pastāv mīts, ka briļļu nēsāšana tikai pasliktina redzi. Patiesībā tā sniedz ieguvumus. Piemēram, nebūs nepieciešamība samiegt acis un sasprindzināt redzes muskuļus, mēģinot saskatīt objektus, kas atrodas ļoti tuvu vai tieši pretēji – tālumā. Multifokālās brilles var nēsāt visu dienu vai arī tikai kādos konkrētos brīžos. 

Jāņem vērā, ka multifokālo redzes korekcijas palīglīdzekli var izrakstīt tikai redzes speciālists, tāpēc pirmais solis ir pieteikties vizītei. Tās laikā tiks veikta redzes pārbaude, visi nepieciešamie mērījumi (attāluma noteikšana no zīlītes līdz lēcai, briļļu ietvara leņķis u.c.) un izvērtēts vispārējais acs veselības stāvoklis. Tāpat speciālists dalīsies vērtīgos ieteikumos par redzes veselības veicināšanu un saglabāšanu ikdienā. Redzes pārbaudi ir iespējams veikt kādā no mūsu optikas saloniem, kas atrodas t/c “Akropole Alfa” un “Spice” ar iespēju saņemt individuāli izgatavotas briļļu lēcas, kas atbilst katra individuālajām redzes īpatnībām un dzīvesveidam. Vizītei ir iespējams pieteikties arī attālināti – tiešsaistē. 

Progresīvo briļļu lēcu cenas 

Ja domājat par šādu lēcu iegādi, tad, visdrīzāk, aktuāls ir jautājums par to, cik maksā progresīvās brilles. Būtībā tas ir atkarīgs no lēcu veida un izvēlētā briļļu ietvara. Turklāt vienmēr ir jāizvērtē – iegādāties vairākas dažādas brilles vai vienas universālās. Iespējams, otrajā gadījumā sākotnēji izmaksas varētu būt augstākas, tomēr ilgtermiņā tas pavisam noteikti ir vērtīga investīcija un ietaupījums. 

Iegādājoties šādas briļļu lēcas, būtiska nozīme ir arī to ietvaram, jo tas var kalpot arī kā gaumīgs aksesuārs, ar kura palīdzību papildināt savu stilu vai piešķirt tam gaumīgus akcentus. 

Turklāt nemitīgi tiek domāti arvien jauni risinājumi progresīvo briļļu lēcu funkcionalitātes un dizaina pilnveidē, lai spētu ikvienam piedāvāt viskvalitatīvāko un atbilstošāko risinājumu. 

Progresīvās lēcas / multifokālās lēcas ir piemērotas ikvienam – gan tuvredzības, gan tālredzības korekcijai. Rūpējies par savu redzes veselību, veicot regulāras pārbaudes, kā arī iegādājoties kvalitatīvas briļļu lēcas, kuru ražošanā ir izmantotas mūsdienu tehnoloģijas – asai redzei un dzīves kvalitātes uzlabošanai.